Dzięki systemowi mBaner.pl zupełnie bez żadnych kosztów skutecznie rozreklamujesz swoją stronę WWW. Twoje bannery w naszym serwisie będą wyświetlane ze wspaniałym ratio 1:1 oznacza to, że każde wyświetlenie bannera innego uczestnika systemu na naszej stronie otrzymujemy jedno wyświetlenie naszego banera na stronach innych użytkowników
Zarejestruj się i umieść na swojej stronie specjalny kod HTML, dzięki niemu bannery innych uczestników będą wyświetlać się na Twojej stronie, a Ty będziesz zdobywał punkty czyli wyświetlenia Twoich bannerów na stronach innych uczestników systemu. W przeciwieństwie do innych systemów, u nas umieszczasz tylko kod wyświetlający banery bez jakichkolwiek obskurnie wyglądających linków czy grafik bezpośrednio pod rotatorem! W ten sposób znacznie lepiej wkomponujesz skrypt wyświetlający banery w grafikę Twojej witryny! Na sam początek otrzymujesz od nas super prezent 1.000 wyswietleń Twoich banerów gratis! Do dyspozycji masz dwa rozmiary banerów: 468x60px i 400x50px oraz button o rozmiarach 120x60px! Oprócz zwyczajnego zarabianiu punktów możesz również skorzystać z naszego programu partnerskigo, dzięki niemu za każdego użytkownika który zapisze się do systemu za twoim pośrednictwem, otrzymasz dodatkowo 2000 wyświetleń twoich banerów! Dzięki szczegółowym statystykom, będziesz wiedział ile razy został wyświetlony twój baner i ile razy w niego kliknięto! Jako jedni z niewielu, oprócz standardowych banerów w formacie *.gif, *.jpg obsługujemy także banery FLASH!
Po rejestracji otrzymasz od nas super prezent, wygryzanko które możesz umieścić na swojej stronie!
Rejestrując się w systemie otrzymujesz za darmo dostęp do 13 poradników, które pomogą Ci skutecznie udoskonalić i wypromować Twoją stronę internetową!

Więc nie czekaj, zapisz się zajmie Ci to zaledwie kilka sekund!